Wij zijn Rho

Yvo Scheringa

Projectleider

Tel: 058 256 40070

Email: yvo.scheringa@rho.nl

Wouter Groenen

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 010 2018564

Email: wouter.groenen@rho.nl

Wietse Kraaijeveld

Adviseur ruimtelijke planning

Tel: 010 2018652

Email: wietse.kraaijeveld@rho.nl

Wessel van Vliet

Adviseur landelijk gebied

Tel: 010 2018585

Email: wessel.vanvliet@rho.nl

Walter Swolfs

Adviseur verkeer en ruimte

Tel: 010 2018641

Email: walter.swolfs@rho.nl

Umut Demiroglu

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 0570 745601

Email: umut.demiroglu@rho.nl

Twan Giesen

Adviseur milieu en ruimte

Tel: 010-2018637

Email: twan.giesen@rho.nl

Tom Bogers

Adviseur retail en ruimte

Tel: 0118 689052

Email: tom.bogers@rho.nl

Thomas de Jong

Projectleider planvorming en ruimte

Tel: 058 2564087

Email: thomas.dejong@rho.nl

Thijs de Boer

Adviseur ontwerp en ruimte

Tel: 010 201 8633

Email: thijs.deboer@rho.nl

Tanja Bremer

Projectleider milieu

Tel: 010 2018627

Email: tanja.bremer@rho.nl

Stephan Latuputty

Trainee ruimtelijke ordening

Tel: 058 2564084

Email: stephan.latuputty@rho.nl

Stefan van Vessem

Vergunningenmanager

Tel: 010 2018567

Email: stefan.vanvessem@rho.nl

Stefan van Bogget

Projectleider ruimtelijke ontwikkeling

Tel: 040 3032313

Email: stefan.vanbogget@rho.nl

Stefan la Grand

Stedenbouwkundige en ontwerper

Tel: 010 2018574

Email: stefan.lagrand@rho.nl

Simone Wagemaker

Adviseur ruimtelijke planning

Tel: 0118 689038

Email: simone.wagemaker@rho.nl

Sebi den Breejen

Adviseur buitengebied en ruimte

Tel: 010 2018674

Email: sebi.denbreejen@rho.nl

Sanneke Sittrop

Adviseur P&O

Tel: 010-2018512

Email: sanneke.sittrop@rho.nl

Samir Lamkadmi

Business manager Omgevingsonderzoek

Tel: 010 2018628

Email: samir.lamkadmi@rho.nl

Ruud Keesmaat

Adviseur ruimte en economie

Tel: 010 2018579

Email: ruud.keesmaat@rho.nl

Ruud aan de Wiel

Systeembeheerder

Tel: 010 2018555

Email: IT@rho.nl

Rutger Visser

Stedenbouwkundig tekenaar

Tel: 058 2564044

Email: Rutger.visser@rho.nl

Roy van Oosterhout

Adviseur

Tel: 010 201 8630

Email: roy.vanoosterhout@rho.nl

Roland van der Nat

Grafisch ontwerper

Tel: 010 2018666

Email: roland.vandernat@rho.nl

Roel Meijs

Adviseur verkeer en ruimte

Tel: 010 2018644

Email: roel.meijs@rho.nl

Rob Verkooijen

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

Tel: 040 3032312

Email: rob.verkooijen@rho.nl

Rob Sips

Projectleider planvorming en ruimte

Tel: 010 2018563

Email: rob.sips@rho.nl

Rob Schram

Projectleider planvorming en ruimte

Tel: 010 2018653

Email: rob.schram@rho.nl

Rob Durville

Adviseur digitalisering

Tel: 010 2018668

Email: rob.durville@rho.nl

Risto Louws

Projectleider ruimtelijke planvorming

Tel: 0118 689033

Email: risto.louws@rho.nl

Renske Keijzer

Regio manager noord

Tel: 058 2564068

Email: renske.keijzer@rho.nl

Remko Bak

Projectleider economie en ruimte

Tel: 06 48386845

Email: remko.bak@rho.nl

Remco Smit

Adviseur verkeer en geluid

Tel: 010 2018673

Email: remco.smit@rho.nl

Pierre Boer

Systeembeheerder

Tel: 010 2018555

Email: IT@rho.nl

Peter van Dijk

Stedenbouwkundig tekenaar

Tel: 058 2564078

Email: peter.vandijk@rho.nl

Pedro Fijneman

Adviseur digitalisering

Tel: 010 2018688

Email: pedro.fijneman@rho.nl

Niels Tiekstra

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 011-8689057

Email: niels.tiekstra@rho.nl

Nicole Mahangoe

Medewerker administratie

Tel: 010 201 8684

Email: nicole.mahangoe@rho.nl

Nick van den Heijkant

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 010 2018568

Email: nick.vandenheijkant@rho.nl

Mustafa Lamkadmi

Adviseur geluid

Tel: 010 201 8636

Email: mustafa.lamkadmi@rho.nl

Muriel Bentvelzen - Becker

Medewerker secretariaat

Tel: 010 2018555

Email: ondersteuning@rho.nl

Monique de Vries

Medewerker projectadministratie

Tel: 010 2018555

Email: ondersteuning@rho.nl

Matthijs van der Meulen

Projectleider milieu en verkeer

Tel: 010 2018634

Email: matthijs.vandermeulen@rho.nl

Martijn Prins

Adviseur ruimtelijke planvorming

Tel: 010 2018566

Email: martijn.prins@rho.nl

Martijn Kegler

Projectleider buitengebied en ruimte

Tel: 010 2018658

Email: martijn.kegler@rho.nl

Martha Bleeker

Projectleider ruimtelijke planvorming

Tel: 010 2018640

Email: martha.bleeker@rho.nl

Mark Geerts

Adviseur retail / economie en ruimte

Tel: 010 2018662

Email: mark.geerts@rho.nl

Marjanne den Boer

Projectleider buitengebied en ruimte

Tel: 010 2018659

Email: marjanne.denboer@rho.nl

Marijn Smit

Adviseur geo-informatie

Tel: 058-2564074

Email: marijn.smit@rho.nl

Mariette Hooftman

Adviseur ruimtelijke planvorming

Tel: 058 2564086

Email: mariette.hooftman@rho.nl

Marianne Romijn

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 010 201 8552

Email: marianne.romijn@rho.nl

Margot Boiten

Projectleider planvorming en ruimte

Tel: 010 2018562

Email: margot.boiten@rho.nl

Manon Pit

Medewerker ondersteuning

Tel: 058-2562525

Email: manon.pit@rho.nl

Magda Eversdijk

Medewerker secretariaat

Tel: 0118 689010

Email: ondersteuning@rho.nl

Lydia Gaffar

Directiesecretaresse

Tel: 010 2018599

Email: lydia.gaffar@rho.nl

Luuk Spruit

Trainee omgevingsrecht

Tel: 010 2018583

Email: luuk.spruit@rho.nl

Lotte ten Braak

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 011-8689054

Email: lotte.tenbraak@rho.nl

Lisette de Ruijter

Adviseur milieu en ruimte

Tel: 010 2018565

Email: lisette.deruijter@rho.nl

Linda Kriesels

Medewerker financiƫle administratie

Tel: 010 2018555

Email: ondersteuning@rho.nl

Lilian Waaijman

Adviseur digitalisering

Tel: 058 2564075

Email: lilian.waaijman@rho.nl

Leo Snel

Business manager visie en ontwikkeling

Tel: 010 2018650

Email: leo.snel@rho.nl

Lenet Kranse

Applicatiebeheerder Deztaplan

Tel: 010 2018555

Email: ondersteuning@rho.nl

Lars Prenger

Adviseur ruimtelijke planning

Tel: 0118 689025

Email: lars.prenger@rho.nl

Kristie Huijskens

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 040 3032311

Email: kristie.huijskens@rho.nl

Koos Seerden

Directeur

Tel: 010 2018502

Email: koos.seerden@rho.nl

Kim Heijmeriks

Adviseur digitalisering

Tel: 010 2018685

Email: kim.heijmeriks@rho.nl

Kevin van der Stelt

Adviseur verkeer en ruimte

Tel: 010 2018639

Email: kevin.vanderstelt@rho.nl

Justus van den Berg

Projectleider landschap en ecologie

Tel: 0118 689040

Email: justus.vandenberg@rho.nl

Jurgen Elias

Projectleider ruimtelijke ontwikkeling

Tel: 010 2018571

Email: Jurgen.elias@rho.nl

Jur van der Velde

Projectleider / jurist

Tel: 058 256 2525

Email: leeuwarden@rho.nl

Juliette Barrois

Adviseur milieu en ruimte

Tel: 010 2018633

Email: juliette.barrois@rho.nl

Julia Breukelman

Adviseur retail

Tel: 010 201 8660

Email: julia.breukelman@rho.nl

Joyce Versteeg

Adviseur digitalisering

Tel: 010 2018555

Email: Joyce.versteeg@rho.nl

Joske Poelstra

Projectleider

Tel: 06 23539742

Email: joske.poelstra@rho.nl

Jos van Jole

Projectleider / regiomanager zuid

Tel: 0623745016

Email: jos.vanjole@rho.nl

Jos Leijten

Adviseur ontwerp en ruimte

Tel: 010 2018578

Email: jos.leijten@rho.nl

Joost Jansen

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

Tel: 010 2018654

Email: joost.jansen@rho.nl

John Hanley

Medewerker repro

Tel: 010 2018555

Email: ondersteuning@rho.nl

Jody Bakker

Adviseur finance

Tel: 010 2018664

Email: jody.bakker@rho.nl

Jeroen van Broekhoven

Projectleider ruimtelijke ontwikkeling

Tel: 0118 689059

Email: jeroen.vanbroekhoven@rho.nl

Janine Tholen - Florijn

Communicatie en tekstredactie

Tel: 010 2018501

Email: janine.tholen@rho.nl

Jan-Jacob Posthumus

Adviseur ruimtelijke planning

Tel: 058 2564072

Email: jan-jacob.posthumus@rho.nl

Jan van der Zwet

Medewerker administratie

Tel: 010 201 8681

Email: jan.vanderzwet@rho.nl

Jan Kleefstra

Juridisch adviseur

Tel: 058 2564047

Email: jan.kleefstra@rho.nl

Jaap Streppel

Adviseur ruimtelijke planvorming

Tel: 010 2018572

Email: jaap.streppel@rho.nl

Irma Dekker

Adviseur milieu en ruimte

Tel: 010 2018655

Email: irma.dekker@rho.nl

Ir. Anna Bleeker-Brouwer

Projectleider

Tel: 010 201 8646

Email: anna.bleeker@rho.nl

Ingrid de Feijter

Regio manager midden

Tel: 010 2018629

Email: ingrid.defeijter@rho.nl

Hylke Goudswaard

Projectleider / stedenbouwkundig ontwerper

Tel: 058 2564067

Email: hylke.goudswaard@rho.nl

Henriette Watermulder

Controller

Tel: 058 2562525

Email: leeuwarden@rho.nl

Heidi Vercraeye

HR adviseur

Tel: 010 2018514

Email: heidi.vercraeye@rho.nl

Heidi Scherpenberg

Medewerker secretariaat

Tel: 010 2018555

Email: ondersteuning@rho.nl

Hans van Zitteren

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 040 4022734

Email: hans.vanzitteren@rho.nl

Hans van Riet

Projectleider verkeer en geluid

Tel: 010 2018647

Email: hans.vanriet@rho.nl

Guido van Loenen

Hoofd Atelier

Tel: 010 2018531

Email: guido.vanloenen@rho.nl

Ger van Beek

Grafisch vormgever

Tel: 010 2018573

Email: ger.vanbeek@rho.nl

Gepke Jaarsma

HR adviseur

Tel: 058 2564059

Email: gepke.jaarsma@rho.nl

Gemma Kagchelland

Adviseur vergunningen

Tel: 010 2018582

Email: gemma.kagchelland@rho.nl

Frits Dinkla

Projectleider gebiedsontwikkeling / financiering / planeconomie

Tel: 010 2018561

Email: frits.dinkla@rho.nl

Fred Twigt

Adviseur geo-informatie en digitalisering

Tel: 010 2018555

Email: info@rho.nl

Fokke Plantinga

Adviseur geo-informatie en digitalisering

Tel: 058 2564066

Email: fokke.plantinga@rho.nl

Foekje Ankersmit

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

Tel: 058 2564042

Email: foekje.ankersmit@rho.nl

Fieke Blokpoel

Medewerker secretariaat

Tel: 010 2018555

Email: fieke.blokpoel@rho.nl

Eric van der Aa

Projectleider ecologie en ruimte

Tel: 010 2018635

Email: eric.vanderaa@rho.nl

Emiel Oude Wesselink

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 058 256408

Email: emiel.oudewesselink@rho.nl

Els Cortooms

Projectleider planvorming en ruimte

Tel: 040 3032312

Email: els.cortooms@rho.nl

Elly Krook

Medewerker secretariaat

Tel: 010 2018555

Email: elly.krook@rho.nl

Ealse Venema

Adviseur ruimtelijke planvorming

Tel: 058 2564060

Email: ealse.venema@rho.nl

Douwe de Vries

Adviseur omgevingsrecht

Tel: 058 2564049

Email: douwe.devries@rho.nl

Derk-Jan Verhaak

Senior projectleider visievorming en implementatie Omgevingswet

Tel: 010 2018560

Email: derk-jan.verhaak@rho.nl

Danielle Gooijers

Adviseur ruimtelijke planvorming

Tel: 010 2018661

Email: danielle.gooijers@rho.nl

Daniella van der Corput

Medewerker projectadministratie

Tel: 010 2018555

Email: ondersteuning@rho.nl

Daniel Koster

Adviseur milieu en water

Tel: 010 2018657

Email: daniel.koster@rho.nl

Corrie Kieft - Ponne

Medewerker secretariaat

Tel: 058 2562525

Email: ondersteuning@rho.nl

Carla Oostvogels

Adviseur buitengebied

Tel: 010 201 8626

Email: carla.oostvogels@rho.nl

Carineke Mix

Medewerker administratie

Tel: 0118 689010

Email: ondersteuning@rho.nl

Bianca Anches

Medewerker projectadministratie

Tel: 010 2018555

Email: ondersteuning@rho.nl

Ben Lap

Adviseur ruimtelijke ordeningsrecht

Tel: 0118 689050

Email: ben.lap@rho.nl

Aukje van der Woude

Staffunctionaris ondersteuning

Tel: 058 2562525

Email: aukje.vanderwoude@rho.nl

Aukje de Graaf

Projectleider

Tel: 058 2564053

Email: aukje.degraaf@rho.nl

Arthur Kramer

Adviseur geluid en milieu

Tel: 010 2018643

Email: arthur.kramer@rho.nl

Annika Wedzinga

Juridisch adviseur

Tel: 058 2564080

Email: annika.wedzinga@rho.nl

Annelies Hofman

Medewerker secretariaat

Tel: 058 2562525

Email: ondersteuning@rho.nl

Anne den Herder

Juridisch adviseur

Tel: 058 2564051

Email: anne.denherder@rho.nl

Alexander Bastiaansen

Adviseur digitalisering

Tel: 010 2018555

Email: alexander.bastiaansen@rho.nl

Alexander Bakker

Adviseur communicatie en marketing

Tel: 010-2018587

Email: alexander.bakker@rho.nl

Albert-Henk Kingma

Adviseur digitalisering

Tel: 058 256 4053

Email: albert-henk.kingma@rho.nl

Adriaan Weerheim

Junior adviseur ontwerp en ruimte

Tel: 010 2018532

Email: adriaan.weerheim@rho.nl

Adna Hasic

junior jurist

Tel: 010-2018586

Email: adna.hasic@rho.nl